Jak możemy Ci pomóc?

lub zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania

Opis techniczny

Przeczytaj opis techniczny biurek do pracy stojącej

FAQ

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania

Opinie kupujących

Poznaj zdanie naszych Klientów jak nasze produkty pomogły im w pracy

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej odpowiedzieliśmy na najczęstsze pytania naszych Klientów. Jeśli przedstawione informacje są niewystarczające, skontaktuj się z nami wybraną formą kontaktu.

Tak, każdy z naszych produktów objęty jest gwarancją. Dokładny czas gwarancji znajdziesz wchodząc, w interesujący Cię produkt. W przypadku biurek jest to okres 5 lat, który dotyczy stelaża oraz 1 rok, który dotyczy blatu. 

Drewniane meble z natury są bardzo wytrzymałe, jednak warto zastosować się do kilku prostych zasad, aby blat zachował doskonały wygląd znacznie dłużej. Przygotowaliśmy dla Ciebie garść wskazówek, które pomogą Ci odpowiednio użytkować i pielęgnować blat Twojego biurka. Jeśli będziesz pamiętać o kilku prostych zasadach, biurka kupione w naszym sklepie ozdobią Twoje wnętrze przez lata.

Zadbaj o odpowiednią odległość od źródła ciepła.
Drewniane blaty nie przepadają za wysokimi temperaturami. Dlatego zwróć uwagę na to, czy w ich pobliżu nie znajdują się kaloryfery lub kominek. Dla najlepszej ochrony mebli, ustaw je przynajmniej jeden metr od źródeł ciepła. 

Chroń blat przed wodą
Drewno wchłania wilgoć i pod jej wpływem może się wypaczać. Nasze blaty pokrywamy lakierem, który tworzy powłokę chroniąca przed takimi  sytuacjami, jednak jeśli przez przypadek coś rozlejesz, zadbaj o to, by natychmiast wytrzeć plamę do sucha.

Używaj podkładek pod kubki i inne naczynia
Odkładanie gorących lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianych blatach grozi powstawaniem plam i przebarwień, które bywają kłopotliwe do usunięcia. 

Używaj podkładek pod kartki, na których sporządzasz notatki
Unikaj pisania długopisem po kartce, która leży bezpośrednio na blacie. W ten sposób narażasz blat na powstanie śladów i wgłębień, w które później będą wnikać zanieczyszczenia.

Wybieraj odpowiednie środki do czyszczenia mebli
Staraj się nie używać uniwersalnych środków, które jednocześnie czyszczą i konserwują. Stosując takie preparaty nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów. Stosuj środki, które są przeznaczone dojednego, konkretnego celu: jeden preparat przeznaczony do czyszczenia oraz drugi do konserwacji. Pamiętaj o odpowiednim doborze preparatu. Stosujemy różne środki w zależności od rodzaju blatu – preparat do blatów olejowanych nie będzie odpowiedni do pielęgnacji blatów woskowanych czy też lakierowanych.

Nasze blaty pokrywamy trwałym lakierem podobnym do tych stosowanych do lakierowania schodów. Impregnacja lakierem sprawia, że drewno zostaje pokryte zewnętrzną powłoką, chroniącą przed plamami i zabrudzeniami. Blaty można czyścić bez ryzyka utraty koloru bądź powstawania plam. Aby wyczyścić blat wystarczy przetarcie ich powierzchni miękką ściereczką z mikrofibry. Nie należy używać szorstkich gąbek, które mogą spowodować powstanie drobnych zarysowań.

Korzyści dla osoby wykonującej część dziennej pracy w pozycji stojącej:

  •  zredukowane prawdopodobieństwo urazów układu mięśniowo-szkieletowego, brak bólu pleców i czynników powodujących zwyrodnienia kręgosłupa
  • ograniczenie powstawania chorób związanych z „siedzącym trybem pracy” (rwa kulszowa i zespół cieśni nadgarstka)
  •  usprawnione krążenie – prawidłowy przepływ krwi do mózgu i kończyn
  •  unikanie niewygodnych pozycji, co umożliwia kompleksowa regulacji biurka
  •  mniejsze ryzyko problemów jelitowych i trawiennych, które mogą wynikać z siedzenia w monotonnej pozycji przez cały dzień
  • zapobieganie bezczynności mięśni, zakrzepicy żył głębokich i redukowanie skurczy
  •  dostępna różnorodna postawa przy pracy (zarówno siedząca jak i stojąca)

Inne sposoby uzyskania pomocy

Wyślij e-mail

kontakt@conwork.pl
Pracujemy codziennie 10:00 -17:00

Zadzwoń do nas

@Bartek +48 579 900 301
@Mateusz +48 726 109 797

Napisz do nas na Facebooku

Wyślij wiadomość w Messengerze
Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 2 godzin

Add to cart